E-Ticaret

7/24 Açık Bir Şubeniz Olsun İstemez Misiniz?

 Çekici bir vitrin, güçlü yönetim sistemi & mobil desteği ile e-ticaret sitesi kurmanın tam zamanı!


7/24 Açık Bir Şubeniz Olsun İstemez Misiniz?

Günümüzde online satış artık birçok firma tarafından kullanılan bir sistemdir. Bunun bir diğer adı da e-ticaret olarak geçmektedir.Büyük ya da küçük tüm firmalar artık e-ticaret ile cirolarını artırmak ve daha çok kitlelere ulaşmak istemektedir.Rakipsiz Hizmet Seviyeleri

Başarıya ve Hedeflerinize ulaşmanız için Elver Ajans’ın E-Ticaret uzmanları size çalışıyor.


EN İYİ STRATEJİSİ

Satışlarınızı arttırmak için en doğru adımları atmanın yolu Pazarlama Stratejisinden geçer. Eğer kendinize doğru bir hedef seçerseniz başarıya daha kolay ulaşırsınız.

EN İYİ E-TİCARET TASARIMI

Size ve firmanıza uygun görselliği ile herkesin ilgisini dikkatini çekicek en iyi en yeni teknoloji ve alt yapıya sahip tasarımlar üretiyoruz. Hadi sizin için de en doğru tasarımı seçerek başlayalım.

İZLEME & RAPORLAMA

Haftalık veya aylık olarak yaptığınız satışları ve ilerdiğiniz yolu izlemek için raporlamaya ihtiyacınız vardır. Eğer doğru bir hedefe odaklandıysanız başarınız bu raporlamada ortaya çıkacaktır.

PAZARLAMA KAMPANYALARI

Pazarlamanın en doğru yollarından bir tanesi de pazarlama kampanyalarından geçer. Doğru bir kampanya oluşturarak satışlarınızı arttırabilir herkesin bildiği bir firma haline gelebilirsiniz.