İnstagram’ın Yılbaşı Süprizi

İnstagram'ın Yılbaşı Süprizi
by

Instagram’a yılbaşı güncellemesi geliyor. En popüler sosyal medya platformları arasında yer alan Instagram yılbaşı için birçok farklı yeni özellik barındıran büyük bir güncelleme yapacak. İşte Instagram’a gelecek yeni özellikler…

Instagram’a yılbaşı için V26 kod adlı yılbaşı güncellemesi geliyor. Instagram’ın yeni yılbaşı güncellemesiyle üç yeni festival filtresi, buzlu cam efekti, tatil makyajı ve dijital konfeti animasyonu kullanıcılara sunulacak.

YENİ FİLTRE VE ÇIKARTMALAR GELİYOR

Buzlu cam efekti, tatil makyajı ve dijital konfeti animasyonunun yanında Instagram’a yeni çıkartmalar da eklenecek. Çıkartmalar kütüphanesine penguenler, kar taneleri, buz patenleri, kış kıyafetleri ve daha birçok Noel temalı çıkartma gelecek.

SUPERZOOM’A YENİ SESLER EKLENECEK

Geçtiğimiz günlerde Instagram’a eklenen ve sevilen Superzoom efektine de güncellemeler geliyor. Superzoom efekti için yeni sesler seçebilecek. Ayrıca hikayelerdeki emojiler ve çıkartmalar için metin tabanlı bir arama özelliğinin de kullanıcıların beğenisine sunulacağı söyleniyor.

INSTAGRAM’IN MESAJLAŞMA SİSTEMİ DE DEĞİŞİYOR!

Yakında mesajlaşma uygulamasını Instagram’ın Facebook Messenger gibi “Direct” adıyla farklı bir uygulama olarak yayınlaması bekleniyor.

 

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir