Web push bildirim

ilk onaylarının ardından, ziyaretçileriniz tekrar sitenize girmeseler de bu kullanıcılara masaüstü ve telefon tarayıcıları üzerinden bildirim gönderen, kullanıcıya erişim yöntemidir.

Nedir? Ne İşe Yarar?


Müşterilerinize ulaşmak için telefon numarasına ya da email adresine gerek duymazsınız. Sitenize girmesi ve sizi onaylaması yeterli olacaktır. 7/24 müşterilerinize anında erişim imkanı sunan push mesaj (notification) sistemi, web sitelerinize kolayca eklenebilir.

E-ticaret sitenizde satışlarınızı arttırmanızı sağlayacak ya da blog sitenizde hitinizi arttıracak yeni nesil mesaj bildirim sistemini mutlaka sitenize eklemelisiniz.

Mevcut sitenize entegre edilebilir özel push mesaj yazılımımız ile hızlıca trafik artışını sağlayabilir, paranıza para katabilirsiniz. Bildirimler sizin adınıza ve sizin logonuzla anında geçmişteki misafirlerinizin telefonlarına, tabletlerine ve bilgisayarlarına bildirim olarak düşer. Bildirime tıklayan misafir direk gönderdiğiniz linke erişim sağlayarak, ürün ya da blogunuza erişim sağlar.