SEO

Günümüzde internet kullanımı, gerek günlük hayatın gerekse iş hayatının merkezinde yer alan bir teknoloji haline gelmiştir. İnternet kullanımının her alanda sınırsız bir şekilde kullanılmaya başlanması aynı zamanda internet alanının gelişmesinin de kaçınılmaz bir gereklilik haline gelmesini sağlamıştır.Elver Ajans olarak Google’da sizleri ön plana çıkarmayı rakiplerinizden sizi önde tutmayı sağlıyoruz. Seo uyumu için Google ile birlikte hareket edip Google’ın istemiş olduğu ayararı sitenize entegre ediyoruz. Böylece müşterileriniz size daha kolay erişim sağlayabiliyorlar.

Rakip firma analizi ile rakiplerinizi inceliyor sizi onlardan bir adım öne taşıyoruz. Anahtar kelimerinizi analiz edip testlerini gerçekleştirdikten sonra sitenize bu anahtar kelimeleri uygun biçimde yerleştirip Google ile sistemli bir şekilde hareket ediyoruz. Yaptığımız seo işlemlerini her değişiklikte google’a bildirip Seo işleminizin sonuçlanması için süreci hızlandırıyoruz.

SEO Nedir?

SEO kelimesi, Türkçe karşılığı “Arama motoru optimizasyonu” olarak bilinen “Search Engine Optimization” kelimesinin kısaltılmış ifadesidir. En özet açıklaması ile ise; internet ağı üzerinde bulunan tüm web sitelerinin arama motorları üzerinde daha hızlı taraması ve arama sonuçlarında en üst sıralarda yer alabilmesi amacı ile web siteleri üzerinde uygulanan teknik işlemlerdir. Yani diğer bir tabir ile; Türkçe anlamında olduğu gibi bir arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir.

Bireysel ya da kurumsal alanda olması fark etmeksizin bir web siteniz var ise ve bu web sitenizin arama motorlarına dair tüm iyileştirme çalışmalarını profesyonel olarak yaptırmış iseniz bu çalışmalar tam da arama motoru optimizasyonu çalışmalarını işaret etmektedir. Nitekim optimizasyon çalışmaları sayesinde web siteniz, arama motorlarındaki sonuçlara ilk sıralarda yerini bulacağından dolayı web sitenizin ziyaretçi sayısı da ciddi oranda artış gösterecektir.


SEO Nasıl Yapılır?

Şüphesiz ki eğer web siteniz doğru teknikler kullanılarak profesyonel optimizasyon çalışmalarına tabii tutulmuş ise web sitenizin ziyaretçi sayısı hızlı bir şekilde artış göstermeye başlayacaktır. Bu artış ise kısa süre içinde Google tarafından fark edileceğinden dolayı web sitenizin daha popüler olmasına ve bu durum sonucunda da web sitenizin arama sonuçlarında ilk sıralarda yer almasını sağlayacaktır. Bunun için de arama motoru optimizasyonu aktif ve işlevsel bir web sitesi için yadsınamaz derecede büyük önem taşımaktadır.


SEO Hizmeti

Çalışmaların tümü profesyonellik yani uzmanlık isteyen bir alandır. Bu nedenle de web sitenizin arama motorunda ilk sıralarda yer almasını istiyor ve SEO çalışmalarına ihtiyaç duyuyor iseniz bu durumda profesyonel bir hizmet almanız en doğrusu olacaktır. Web tasarım ve yazılım hizmeti sunan Elver Ajans, aynı zamanda profesyonel ekibimiz ile sizlere hizmeti memnuniyet ve olumsuz sonuç garantisi ile sizlere sunmaktadır.

Elver Ajansı olarak sizlere sunmakta olduğumuz geniş hizmet ağımız kapsamında yer alan SEO hizmetimizi sizlere alanında eğitim almış, tecrübe edinmiş ve bu alanda yeniliklerin sürekli takipçisi olan profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Müşteri ve web sitesi ihtiyaçlarına odaklı olarak çalışan ekibimiz, öncelikle web sitenizin faaliyet gösterdiği alan üzerinde yoğunlaşarak sizlere özgü bir plan oluşturmaktadır.


Arama Motoru Optimizasyonu

Websitenizi yeni teknolojiye uygun olarak optimize edelim


Organik Arama

Organik arama istatistiklerinizde hissedilebilir bir artış olması için gerekli çalışmaları yapıyoruz. Google'da Üst Sıralar'a çıkarıyoruz.

Site İçi Seo

Websiteniz için gerekli kod, meta etiketleri, resim etiketleri, içerik, anahtar kelime gibi gerekli optimizasyonları yapıyoruz.

Link İnşası

Başka sitelerden sitenize gelen linkler arama motorları için önemli bir etkendir. Doğru backlink ile başarıya ulaşmak çok kolay.


İletişime Geç

Hizmetinizi zaman kaybetmeden başlatabilmek için bizimle iletişime geçerek hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen Ara

Teklif Al

İhtiyacınız olan hizmeti ve koşulları öğrenmek için hızlı bir şekilde teklif alabilirsiniz. info@elverajans.com

Hızlı Teklif Al