Sosyal Medya

 

Instagram, Twitter, Facebook, Linkedin ve sektörünüz için gerekli diğer tüm sosyal medya mecralarda kurum ve işletmenize profesyonel yönetim hizmeti sunuyoruz.

Kurum veya işletmenizin hedef kitlesini ve gelecek planlarını göz önüne alarak; benzer kurumların ve işletmelerin analizini yapıyoruz.

Analiz sonuçlarını ve beklentilerinizi birleştirerek hangi sosyal ağlarda, nasıl bir dille, nasıl bir içerik stratejisi ile yer alması gerektiğini yani kısacası sizin sosyal medya kimliğini oluşturuyoruz.Günümüz teknolojisinde markanız, web sitesi ile varlığını sürdürse de ışık hızında değişen dijital gelişimlerle ayakta durabilmek için sosyal medyada da yer almak kaçınılmaz bir başlangıç.

Başlangıç; çünkü yer aldığınız bu yepyeni platformlarda potansiyel müşterilerinize ulaşıp kendinizi ön plana çıkarmanız gerekir. Doğru içerikler ve doğru mesajı ileten görsellerle belirli zaman aralıklarında yapılan düzenli paylaşımlar, markanızı en iyi şekilde ifade etmeniz için takip etmeniz gereken yolların başında gelir.

 

Markanızın sosyal medyada bilinen ve güvenilen bir marka haline gelmesi ile sektörünüzde potansiyel müşterileriniz artacaktır. Sosyal medya yönetiminin amacı sizi doğru kitleye ulaştırmak ve halkla ilişkiler kısmını organize etmektir.


Sizin İçin Neler Yapabiliriz?


Marka Takibi

Piyasa Takibi ile pazardaki yerimizi araştırıp, stratejilerimizi bu doğrultuda geliştiriyoruz.

Sosyal Medya Yarışmaları

Toplum ile etkileşimin en etkili yollarından biri çekilişler-yarışmalar düzenleyerek hediyeler vermektir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimini uzmanlarımıza bırakın gelişmeleri kısa süre de fark edin.

Kurulum & Profil Tasarımı

Sosyal Medya'da göz alıcı bir profil sizi daha üst sıralara çıkarıcaktır.


İletişime Geç

Hizmetinizi zaman kaybetmeden başlatabilmek için bizimle iletişime geçerek hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen Ara

Teklif Al

İhtiyacınız olan hizmeti ve koşulları öğrenmek için hızlı bir şekilde teklif alabilirsiniz. info@elverajans.com

Hızlı Teklif Al